تبلیغات
نحوه خرید و فروش اینترنتی سهام/مشاوره سرمایه گذاری/ارائه سیگنال خرید و فروش - کارگزاری برتر ایران

نحوه خرید و فروش اینترنتی سهام/مشاوره سرمایه گذاری/ارائه سیگنال خرید و فروش

سرمایه گذاری خوب

همراه با افزایش سهم معاملات آن لاین رخ داد:


10 شركت كارگزاری بورس با انجام 34 درصد از معاملات 2.5 هزار میلیارد تومانی بیش از 7 میلیارد سهم به عنوان فعال ترین كارگزاران در اولین ماه سال جاری شناخته شدند، همچنین برای اولین بار وضعیت معاملات آن لاین 41 كارگزار از 87 كارگزار بورس مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، نخستین ماه سال جاری بورس اوراق بهادار كه با داد وستد بیش از 7 میلیارد برگ سهم عادی و حق تقدم به ارزش 2.5 هزار میلیارد تومان و رشد همه متغیرهای اصلی مانند شاخص، ارزش روز ، تعداد خریداران و نسبت میانگین قیمت به درآمد بازار ( P/E ) سپری شد برای كارگزاران بورس هم خیر و بركت به همراه داشت.
درحالی كارگزاران خصوصی و وابسته به بانك ها از محل خرید و فروش سهام 1.56 درصد كارمزد معاملات را دریافت می كنند كه 10 شركت كارگزاری با انجام 34 درصد از معاملات خرد و بلوك ماه گذشته در صدر دیگر شركت ها ایستادند.
این درحالی است كه برای نخستین بار بعد از بكارگیری معاملات آن لاین در سال گذشته، وضعیت شركت های كارگزاری در این روش هم مشخص شد.در این میان شركت كارگزاری مفید با تكیه بر مشتریان خرد و كلان و گردش مالی مناسب موفق به انجام بیش از 259 میلیارد تومان از مجموع ارزش خرید و فروش های خرد و بلوك، 5.6 درصد از كل معاملات فروردین شد و در رتبه نخست ایستاد.
شركت كارگزاری كاسپین مهر ایرانیان (بانك سپه سابق) هم با داد و ستد بیش از 235 میلیارد تومانی 5.1 درصد از جابجایی ها را به نام خود كرده ودر رده دوم جا خوش كرد.
بعد از كارگزاری های خبرگان سهام ، ساوآفرین و آگاه كه با 4.3، 3.4 و 3.4 درصد از معاملات خرد و بلوك در پله های سوم تا پنجم ایستادند شركت های كارگزاری معیار سهام، بانك كشاورزی، بهگزین، صبا تامین و بانك پاسارگاد هم با اختصاص 2.7 تا 2.4 درصد از مجموع معاملات، حائز رتبه های ششم تا دهم شدند.
در برابر این 10 شركت كارگزاری فعال، كارگزاری های جهان سهم، آثل، آبتین استاك، سهام پویا، بدره سهام ، شاخص سهام ، معین سهم، توسعه فردا، تحلیل گران بصیر و سهم یار هم با انجام 6 صدم تا 2 دهم درصد از مجموع معاملات فروردین در رده های آخر قرار گرفتند.
براساس این گزارش، سهم معاملات آن لاین هم درحالی سال گذشته حدود 3 درصد از كل معاملات بود كه با گسترش این رویه جدید در بازار سهام، افراد بیشتری اقدام به انجام معاملات آن لاین كردند. به همین دلیل سهم این روش معاملاتی در ماه گذشته به 4.7 درصد از مجموع داد و ستدها رسید.
این درحالی است كه از 87 شركت كارگزای فعال در بورس اوراق بهادار 41 شركت كارگزاری برخوردار از این روش برخوردارند. در این میان این تعداد شركت هم كارگزاری مفید (كه اولین كارگزار ارایه دهنده این سرویس بود) با انجام 82.9 میلیارد تومان به تنهایی 34.5 درصد از معاملات آن لاین ماه گذشته را بنام خود كرد.
شركت های پارس گستره خبره، نهایت نگر، سهم آشنا، آبان، بانك كشاورزی، بهمن، بانك ملی ، ساوآفرین و برهان سهند هم با اختصاص 13 تا 2 درصد از مجموع معاملات ان لاین در رده های دوم تا دهم جاخوش كردند.

ارسال خبر: 12:31  21/02/90
منبع خبر :كارگزاری مفید


بورس بازان

مهدی رعدی


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

Powered by WebGozar

Powered by WebGozar
Online User